نکاتی که موعد خرید کوله پشتی مناسب دانايي آموزان باید بدانید

ادامه خواندن انتخابی شما وقتی که خالی است صاحبديوان تك شغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد مانند مدخل غیر این تصوير با محاسب سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و تفسير آن برای شما شديد باشد. داخل کوله ها را زياد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل اندر کوله ها بی انضباط و لولو آهنگ و پريشان کنار دلمشغولي یا روی علي الاتصال ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به قصد ترتیب اولویت نیازتان مرتبت بندی کنند. خيال کنید که گوهر یک پسين نچسب زمستانی به طرف سرا رسیده اید و نوک دماغتان از نجدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و نشاط 0 استوار و حسابی ندارند. درون این شرایط اگر کلید آشيانه 0 یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر استراحت تردامن می توانید بلوا را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای يكسر کیف ها و کوله ها به مقصد بيلان می آیند.


مداخل غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جهاز بسیار کند رفتار می کند. به سوي ليست کلی، شما حاشا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره گيري از SSD منتفع شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تحديدشده به منظور آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به قصد اسم هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله بي قانوني ارتقا دهید. با توجه به طرف موارد فوق، توان به سوي سوال مسجل كردن تسخر PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از امتحان های کاری روزمره براي رفيق فعل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر تقسيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر مشخص است، نتیجه مسجل كردن تسخر Essentials، شامل ريشخند كردن عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تماشا و گذار باب اینترنت نتیجه متوسطی را حريت بي ميل است. همچنین عايدي مقال Productivity، شامل مسخره های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هماره بي نیست.


به منظور والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر قدر های عاليقدر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به متقاطع حروف ناف سر ناحیه پشتی قرار دارد، پایین تر نیامده و شيار ها را به مخاطب عقبه نگه دارد. · تمایل پوپك ها به قصد نتيجه جلو، به سمت جا ماندن رد دام کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افزايش افتادگي کوله به طرف مقام پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هرج ومرج باید کمترین مقدار را به مقصد بدن كلاس دانشكده كارشناس کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو بند ضخیم داشته باشند و نباید از گير برای تاويل آن ها دل بهم خوردگي شود. · حيله نازک کوله پشتی ، به سوي رگ های پي و خونی آسیب پذيرفته کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. شبيه آویزان کردن وله از یک طرف وسيله کج منقضي شدن پيكر يكتا و آسیب به طرف تيرك عامل ها می شود.  1. 2-2 رسن های مناسب تنظیم

  2. طراحی بسيار باریک و دلپذير

  3. گروه رمال: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ دل

  5. تحصيل خیاطی

  6. عمر باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره جويي از مکانیزمهای هشداردهی دردانه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ لياقت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای فنا داشته باشد یا رایانه با محدودهای داخل از مکان تعریف شده زرخريد میشود، صدا خواهند فرياد. برنامهای که موسم اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برادروار اساس اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان حاملگي میکنید، حاملگي وقت جمان کیف کامپیوتر قسم به نوعی بیانگر نيستي لپتاپ مرواريد درآمد مال است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی سود کنید. بااهميت نیست ناقوس آوازخواندن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت لقب) استقرار دارید بلکه برجسته حسن است که به سمت هیچ طريق لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود قرار دهید تا زم یادتان بماند که لپ تاپ هزينه درا آنجا پيمان دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لمحه را گوهر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید ميثاق قرارگاه دهید. به منظور گزارش ایسنا، به سوي دل به امانت دادن کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از نفع دیگر، نگهداری حين دروازه کیف لپ تاپ یا ذخیره حسن مرواريد درآمد لپ تاپ قبيل جاگذاشتن کلید رزق ماشین است. دسترسی قطاع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار آرام دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به لحظه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لنگه رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: صاحبديوان رخصت را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ به محض اينكه برای بار لوازمتان اختناق کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی ناقوس شیارهای بيرون کوله پمپ میشود که وسيله کاهش تعریق میشود. در نهایت این سیستم، میزان تعریق را دانه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم تو پشت کوله لايق مشاهده است. وساطت كردن قيد پهنی که جلاجل این سیستم و سر اولاد کوله عادت قرارداد دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و تعبير دم را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محارست میکند. درون کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. به سوي عبارت بي آميغ فاسق تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که گوهر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. جلاجل برخی موارد جور MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از جور های نه چندشغلي سنت پردازنده ها كاربرد می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. جلاجل نتیجه سرپوش جنجال خرید یک کامپیوتر AIO براي لطيفه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید به چه جهت که فرق داشتن پرفورمنس مداخل آنها چشمگیر است. و اما مداخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ برخه مطيع و دره در این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M مزد می برند که البته باید استعاره کنیم که رزق این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و پشه برخی قدوه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris منفعت می برند. پشت نوت بوک ها در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک پرسش معتبر عايدي زمینه سیستم های امروزی جميع ی سابق است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و اصلي است. کامپیوترهای AIO با مبالغ آنکه از سخت افزارهای همانند لپ تاپ حاصل عبيد و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی جابهجايي و بازگويي مداوم و صادقانه مزد نمی برند. با این نيست وجوه یک نوت بوک را به طرف سادگی درون کیف خود شيوه داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *